KACPRZAK SOUND - Produkcja muzyki i komponowanie piosenek


KACPRZAK SOUND to ekipa zajmująca się produkcją muzyki i komponowaniem piosenek na zlecenie. Założycielem marki jest Michał Kacprzak – kompozytor, producent, autor tekstów, gitarzysta i wokalista, wnuk ś.p. Józefa Kacprzaka, jazzowego muzyka działającego na ogólnopolskiej scenie od lat 60tych. Na co dzień współzałożyciel team'u producenckiego CrackHouse, tworzącego muzykę rapową, a także frontman zespołu metalowego NEKROMER, zakontraktowanego w RPS Enterteyment. Komponowanie i produkcja muzyki to dziedzina, w której muzyk zbiera swoje doświadczenie od 2007 roku. Dziesiątki zagranych koncertów, dziesiątki wyprodukowanych utworów i zrealizowanych teledysków sprawiają, że dzięki zdobytej wiedzy oraz warsztatowi muzycznemu producent tworzy dzisiaj muzykę dla największych wytwórni w kraju. Kompozycje i produkcje spod marki Kacprzak Sound odtwarzane są w milionowych wyświetleniach na portalach muzycznych, a kompozytor pisać może dla jednych z najpopularniejszych Artystów na scenie.


PRIORYTETY


KACPRZAK SOUND stawia na nowoczesność, brak limitów i ograniczeń w podejściu do muzyki oraz emocje. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Artysty. Chcemy tak ułożyć kompozycję, słowa, aranż i produkcję, aby wydobyć i uwydatnić to, co najlepsze w danym Wykonawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy piosenki, które z powodzeniem znajdują entuzjazm słuchaczy i są grane przez radia i telewizję. Muzyka spod znaku Kacprzak Sound to pełne emocji produkcje z najwyższej jakości brzmieniem.

image here


ZAKRES DZIAŁAŃ


KACPRZAK SOUND zajmuje się kompleksowym komponowaniem i produkcją utworów muzycznych, piosenek – od muzyki alternatywnej po muzykę popową, muzykę do reklam, filmów komercyjnych oraz eventów. Ekipa produkuje również beaty hip-hopowe. Kompleksowość KACPRZAK SOUND obejmuje także tworzenie okładek i grafiki do płyt, pisaninie utworów, tekstów, realizcję teledysków oraz pomoc w promocji zespołu.


STUDIO NAGRANIOWE

image here


Jako studio nagraniowe dziłamy stacjonarnie, jednak stawaimy również na mobilność i współpracę z różnymi studiami w kraju i za granicą. Nie miejsce, a ludzie, tworzą emocje, które zawarte są w muzyce. Studio należące do KACPRZAK SOUND i dostępne do użytku jej producentów mieści się na Śląsku (okolice Rybnika).Aktualności | O nas | Oferta | Realizacje | Galeria | Sklep | Kontakt